سولومون | بلیط هواپیما | پرواز داخلی | پرواز خارجی | هتل داخلی | هتل خارجی

سیستم رزرواسیون آنلاین سولومون ارائه دهنده انواع خدمات گردشگری در ایران، معتبرترین و جامع ترین سایت فروش آنلاین پرواز و هتل

سولومون | بلیط هواپیما | پرواز داخلی | پرواز داخلی | هتل داخلی | هتل خارجی

قوانین و مقررات هتل خارجی

- لازم است بدانید بعد از خرید نهایی مسافر نمیتواند اسم مسافر را تغییر یا اصلاح کند برای این کار باید هتل رزرو شده را کنسل کند و مجددا خریداری شود، باید هنگام زدن مشخصات مسافر توجه کامل را داشته باشند، در صورت اشتباه زدن مشخصات، مسافر پذیرش نخواهد شد و جیمبوجت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مشکل نخواهد داشت.
- بنابه هر دلایلی در هتل، امکان تغییر تاریخ به هیچ وجه امکان پذیر نمیباشد.
- شرایط کنسلی هر رزرو متفاوت است و قبل از رزرو شرایط و مقررات ان به مسافر اطلاع داده میشود.
- ممکن است مسافری که هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده است پس از رزرو و پرداخت وجه، ظرفیت هتل تکمیل شود در این شرایط جای نگرانی نیست و وجه پرداختی از سوی هتل به مسافر عودت خواهد شد.
- اگر به هر دلیلی اتاق رزرو شده توسط مسافر دیر تر از تاریخ معیین شده  تحویل گرفته شود به مسافر از سوی هتل هیچ گونه عودتی نخواهد شد و سولومون هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

- درصورت عدم انجام سفر به علت لغو پرواز از سوی شرکت هواپیمایی باشد مسئولیت این مشکل مربوط به کنسلی هتل و تاخیر و یا تعجیل به عهده مسافرین میباشد.

- ساعت تحویل اتاق یا ترک ان بر روی واچر داده شده از سوی آژانس مسافرتی درج شده، مسافر می بایست در آن ساعت آن را دریافت یا ترک کتد، در مورد اطلاع کامل از ساعت های هتل ها با تیم پشتیبانی سولومون در تماس باشید.

- داشتن مدارک شناسایی تمامی مسافرین هنگام ورود به هتل الزامی می باشد.

- معنی کلمات هتلی مانند :
1. (SINGLE) ظرفیت پذیرش یک نفر 
2. (DOUBLE) ظرفیت پذیرش دو نفر 
3. (TRIPLE) ظرفیت پذیرش سه نفر
4. (QUADRUPLE) ظرفیت پذیرش چهار نفر

- در صورتی که مسافرین محترم بیش از 4 نفر باشند از سوی مسافر جهت امکانات و خدمات اضافه به هتل هزینه ای  پرداخت خواهد شد

بیشتر بدانیم :

 بوتیک هتل چیست؟
- بوتیک هتل عنوان نسبتاً جدیدی است که به برخی هتل‌های خاص و متفاوت اطلاق می‌شود. وجه تمایز این هتل‌ها ارائه خدمات اختصاصی در فضایی تماشایی و منحصر به فرد است
- به عبارت دیگر برندهای معروف هتل‌های زنجیره‌ای در این دسته‌بندی قرار نمی‌گیرند. اگر هنوز درک دقیقی از یک بوتیک هتل نارید با ما همراه شوید تا -ویژگی‌های این هتل‌ها را بهتر بشناسیم:
ویژگی‌های بوتیک هتل
فضای محدود
هدف اصلی بوتیک هتل، اختصاص بهترین فضا، امکانات و خدمات برای مسافران خود است. به همین دلیل این هتل‌ها وسعت زیادی ندارند و نهایت ظرفیت آنها صد اتاق است. اما این بدان معنا نیست که یک مسافرخانه کوچک محلی می‌تواند در این دسته‌بندی جای گیرد. در واقع به دلیل سرویس‌دهی و پذیرایی ویژه از مهمانان هتل، تدارک بیش از صد اتاق ممکن نیست. 
دکوراسیون مدرن و متفاوت
خاص و متفاوت بون یک بوتیک هتل در نمای خارجی و دکوراسیون داخلی آن نمایان است. معمولاً طراحی مدرن با المان‌های خاص هم در معماری و هم در دکوراسیون داخلی این  هتل‌ها حرف اول را می‌زند. البته نکته مهم این است که این چیدمان متفاوت مانع از آرامش و آسایش مسافران نمی‌شود. در واقع از طراحی مجلل و دست و پاگیر خبری نیست ولی تک تک اجزا موجب شگفتی و تحسین مسافران می‌شوند.


 اقامت در هتل یا متل؟

دانستن تفاوت بین هتل ها و متل ها کمک بسیاری به شما میکند،بهتراست تفاوت میان ان دو را به صورت تخصصی بدانیم؛
- هتل ها محل اقامت در مقاصد گردشگری بنا میشود،که میزبان مسافران دور و نزدیک است؛ 
- هتل ها دارای امکانات رفاهی و خدماتی هستند که با توجه بهدآن ها رتبه بندی میشوند؛
به همین دلیل برخی از هتل ها دارای مزایای خاصی هستند و اهمیت بیشتری برای مسافران دارد.
اما متل ها،محل اقامت بین راهی و خارج از شهر میباشد،
- برای مثال از دیگر تفاوت بین هتل و متل مدت اقامت در آنهاست که مسافران مدتی بیشتری میتوانند اقامت داشته باشند
تعداد کسانی که در هتل کار میکنند نسبت به متل مستخدم بیشتری دارد.

 

هاستل چیست؟

- هاستل فرمی از اقامتگاه‌های ارزان و موقتی است که در آن افرادی به صورت اجتماعی، برای یک دوره موقت مثلا طی یک سفر، سکونت پیدا می‌کنند. هر فرد به جای اجاره یک اتاق، یک تخت داخل یک خوابگاه کرایه می‌کند. از امکانات خوابگاه همچون لانژ و در صورت وجود آشپزخانه، به شکل اشتراکی استفاده خواهد شد. در تور استانبول و تور باکو نیز می‌توانید به وسیله اقامت در آن‌ها هزینه‌هایشان را به شدت کاهش بدهید.
 - بسته به قانون هاستل ممکن است اتاق هر جنسیت مجزا باشد. به عبارتی تخت آقایان در یک اتاق و برای خانم‌ها در اتاقی دیگر قرار بگیرد. برخی دیگر به این موضوع اهمیت نداده و دسته‌بندی خاصی برای اتاق‌های خود ندارند. اگر هاستل امکانات خوبی فراهم کرده باشد، برای هر اتاق یک حمام مجزا در نظر خواهد گرفت، در غیر این صورت یک حمام اشتراکی برای کل اقامتگاه وجود دارد.

با سولومون آسان سفر کنید.

 

موارد مرتبط