سولومون | بلیط هواپیما | پرواز داخلی | پرواز خارجی | هتل داخلی | هتل خارجی

سیستم رزرواسیون آنلاین سولومون ارائه دهنده انواع خدمات گردشگری در ایران، معتبرترین و جامع ترین سایت فروش آنلاین پرواز و هتل

سولومون | بلیط هواپیما | پرواز داخلی | پرواز داخلی | هتل داخلی | هتل خارجی

قوانین پرواز های خارجی

- تمامی مسافران پروازهای خارجی  متعهد به تکمیل فرم های مورد نیاز و ارائه نتیجه تست منفی کووید PCR19 (در مراکز موثق) که حداکثر ۷۲ ساعت قبل از پرواز خارجی صادر شده است.

- درپی بخشنامه وزارت بهداشت ترکیه؛ تمامی مسافران به مقصد ترکیه از تاریخ 2۴ اسفند 1399 ملتزم می‌باشند در کمتر از 72 ساعت قبل از زمان پرواز، نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی سلامت اقدام نمایند و تاییدیه این فرم را به صورت کاغذی و یا در گوشی موبایل (دارای QR CODE) قبل از پرواز به کانتر پذیرش فرودگاه ارائه نمایند.

- شرایط الزام پذیرش پرواز مسافرین محترم قطر: تمامی مسافران پروازهای خروجی از ایران (تهران، مشهد، شیراز و اصفهان) نسبت به زمان ورود کشور مقصد، نیازمند ارائه گواهی تست منفی PCR (در مراکز معتبر) به همراه فرم رضایت هستند.

- طبق دستور هواپیمایی قطر، تمامی مسافرانی که دارای اقامت، پاسپورت و ویزای توریستی می‌باشند، در صورت داشتن بلیط رفت و برگشت می‌توانند از پروازهای هواپیمایی قطر به مقصد ترکیه استفاده نمایند.


- شرایط الزام پذیرش مسافرین محترم مسیر ایتالیا: ارائه گواهی تست COVID19 در حداکثر ۴۸ ساعت قبل از ورود به کشور معتبر است. صدور بلیط با مدت اقامت کمتر از ۱۴ روز نباشد و مسافران به مدت ۱۴ روز در محل سکونت شخصی در قرنطینه خانگی هستند.فقط برای افراد مقیم با کارت اقامت دارای اعتبار امکان‌پذیر است و مسافران ملتزم به ارائه تاییدیه وزارت خارجه در عمان هستند. مسافرین از فرودگاه شیراز ملتزم به ارائه تست سلامت از مراکز مورد تایید با اعتبار حداقل ۴۸ ساعت قبل از پرواز دارند.  تست PCR در فرودگاه مسقط هنگام ورود از مسافران گرفته میشود، مسافرین باید هزینه ۲۵ ریال عمانی برای تست کرونا (یا معادل دلاری یا کارت اعتباری معتبر) را در فرودگاه شیراز به همراه خود داشته باشند.

- شرایط پذیرش مسافران ایرانی در کشور عمان: طبق اعلام هواپیمایی سلام ایر، پروازهای کشور عمان

- طبق آخرین قوانین کشور هلند، کلیه مسافران عازم به این کشور ملتزم به ارائه تست منفی PCR،  (۲۴) ساعته قبل از پرواز هستند. جهت تکمیل فرم‌های درخواستی به  وب سایت مراجعه فرمایید. مسافران هواپیمایی ترکیش باید در فرودگاه استانبول و سابیها با مراجعه به TRANSFER DESK اقدام به تست ANTI-GEN به مبلغ 175 لیر نمایند.

- طبق آخرین قوانین کشور آلمان، کلیه مسافران بالای 12 سال در پروازهای ورودی به آلمان باید در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نمایند

- مسافران دارای کارت واکسیناسیون که از آخرین نوبت واکسن جانسون یا فایزر یا مدرنا یا آسترازنکا 14 روز گذشته باشد ازتستPCR و قرنطینه در بدو ورود به کشور آلمان معاف خواهند بود

- طبق آخرین قوانین کشور کانادا، کلیه مسافران ملتزم به تکمیل فرم‌های درخواستی از طریق مراجعه به وب سایت و تماس با پشتیبانی هستند. 

- طبق آخرین قوانین کشور انگلیس، کلیه مسافران بالای 11سال در پروازهای ورودی انگلستان باید قبل از پرواز اقدام به انجام تست PCR نمایند و گواهی جواب منفی تست را در محدوده 72 ساعت  مانده به پرواز  را به  زبان  انگلیسی  به مراه داشته باشند و همچنین قبل از سفر به کشور انگلستان باید نسبت به تکمیل فرم  پزشکی اعلام شده  اقدام نموده و پس از دریافت QR CODE ، کپی آن را درهنگام سوار شدن به هواپیما و همچنین بدو ورود به پلیس گذرنامه در انگلستان تحویل نمایند. 

- مطابق آخرین قوانین آمریکا، کلیه مسافران با توجه به شهر مقصد باید فرم مورد نیاز شهر مقصد را کامل کنند. 

- مطابق آخرین قوانین اسپانیا، کلیه مسافران برای ورود به اسپانیا ملتزم به تکمیل کردن فرم سلامت هستند 

- پاسپورت مسافران آمریکا و کانادا، حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، اما اگر کمتر از 6 ماه باشد اجازه ورود و خروج به مسافر داده نمیشود.

- حضور  مسافر در فرودگاه، در پرواز های خارجی حداکثر 3 ساعت قبل از پرواز است.

- ورود به برخی از کشور ها نیاز به ویزا است، لطفا قبل از خرید بلیط شرایط ویزا را مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید یا در صورت مشکل با سولومون در تماس باشید

- با ویزای توریستی شینگن، ورود باید از همان کشوری باشد که ویزای توریستی را از سفارت آن گرفته‌اید.

- مسافرانی که راهی امریکا یا کانادا هستند باید قبل از سفر متوجه نکاتی باشند :

- اگر در کانادا یا امریکا توقف دارند باید بدانند که در هر توقف بار مسافران تحویل داده شده و تحویل ان به ایرلاین مقصد بعدی به عهده خود مسافر میباشد.

اگرمیخواهید به امریکا سفر کنید، باید بدانید که با ویزای آمریکا نمی‌توانید به شهر های کانادا ورود داشته باشید.

اگرمیخواهید به کانادا سفر کنید، باید بدانید که با ویزای کانادا نمی‌توانید به شهر های امریکا ورود داشته باشید.

( در صورت عدم توجه به موارد فوق سولومون هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات به جود آمده ندارد )

 

موارد مرتبط